Drzwi DRE Łódź

Centrum Inflancka jest autoryzowanym przedstawicielem DRE DRZWI w Łodzi. W swojej ofercie posiadamy DRZWI DRE   zewnętrzne i wewnętrzne.

Bogata oferta drzwi DRE  Łódź pozwala wybrać odpowiedni produkt zarówno według gustu jak i Waszych potrzeb. Nieustannie śledzimy trendy na rynku wzorniczym, aby nasza oferta była wciąż aktualna i atrakcyjna. Dbamy aby kolorystyka DRZWI DRE   spotykała się z Waszym uznaniem. Jednocześnie zwracamy uwagę na szczegóły, dzięki czemu DRZWI DRE   Łódź to marka, która łączy funkcjonalne rozwiązania z zachowaniem wysokiej jakości.

drzwi wewnątrz klatkowe łódź

Drzwi ENTER i SOLID mają zastosowanie jako drzwi wewnętrzne wejściowe w budownictwie mieszkaniowym i użyteczności publicznej.

drzwi przesuwne łódź

System drzwi przesuwnych chowanych w ścianie bazuje na drzwiach wewnątrzlokalowych, bezprzylgowych – jedno lub dwuskrzydłowych firmy DRE.
Konstrukcję systemu stanowi kaseta zbudowana z metalowych kształtowników, w którą chowa się skrzydło podczas czynności „otwierania drzwi”.
.W chwili obecnej współpracujemy z dwiema firmami, które dostarczają gotowe rozwiązania systemów przesuwnych chowanych w ścianę przeznaczone do drzwi DRE : firmą Eclisse oraz firmą Leon.

drzwi techniczne łódź

Drzwi przeciwpożarowe mają zastosowanie jako drzwi wewnętrzne wejściowe w budownictwie mieszkaniowym, użyteczności publicznej
oraz budynkach zamieszkania zbiorowego.
W celu spełnienia warunków APROBATY TECHNICZNEJ do drzwi o odporności ogniowej EI 30 i EI60 – należy zastosować samozamykacz.
Drzwi sprzedawane są wyłącznie w komplecie z ościeżnicą metalową przeciwpożarową lub ościeżnicą drewniana p.poż.