Drzwi Pol-Skone Łódź

Centrum Inflancka jest autoryzowanym przedstawicielem Pol-Skone DRZWI w Łodzi. W swojej ofercie posiadamy DRZWI Pol-Skone  zewnętrzne i wewnętrzne.

Bogata oferta drzwi Pol-Skone Łódź pozwala wybrać odpowiedni produkt zarówno według gustu jak i Waszych potrzeb. Nieustannie śledzimy trendy na rynku wzorniczym, aby nasza oferta była wciąż aktualna i atrakcyjna. Dbamy aby kolorystyka DRZWI Pol-Skone  spotykała się z Waszym uznaniem. Jednocześnie zwracamy uwagę na szczegóły, dzięki czemu DRZWI Pol-Skone  Łódź to marka, która łączy funkcjonalne rozwiązania z zachowaniem wysokiej jakości.

drzwi wewnętrzne łódź

Drzwi wewnętrzne Pol-Skone w systemie przylgowym oraz bezprzylgowym DUO, NOBLE, FIESTA; z możliwością wykończenia powierzchni ekologicznymi farbami akrylowymi w niemetalicznych kolorach palet RAL i NCS; okleinami drewnopodobnymi ze strukturą drewna; laminatami CPL (0,2 mm, 0,5 mm, 07 mm) i HPL (0,6 mm -1,0 mm) oraz o powierzchni fornirowanej pokrytej dodatkowo lakierem UV, który zwiększa odporność na zarysowania i działanie światła.

drzwi zewnętrzne łódź

Drzwi wejściowe Pol-Skone w tym antywłamaniowe i z parametrem dźwiękoizolacyjności, drzwi zewnętrzne Pol-Skone z zabezpieczeniami antywłamaniowymi.

drzwi techniczne łódź

Drzwi techniczne Pol-Skone dźwiękoizolacyjne, przeciwpożarowe oraz specjalnego przeznaczenia (na basen i do pracowni rentgenowskiej)