Drzwi Porta Łódź

Centrum Inflancka jest autoryzowanym przedstawicielem PORTA DRZWI w Łodzi. W swojej ofercie posiadamy DRZWI PORTA zewnętrzne i wewnętrzne.

Bogata oferta drzwi Porta Łódź pozwala wybrać odpowiedni produkt zarówno według gustu jak i Waszych potrzeb. Nieustannie śledzimy trendy na rynku wzorniczym, aby nasza oferta była wciąż aktualna i atrakcyjna. Dbamy aby kolorystyka DRZWI PORTA spotykała się z Waszym uznaniem. Jednocześnie zwracamy uwagę na szczegóły, dzięki czemu DRZWI Porta Łódź to marka, która łączy funkcjonalne rozwiązania z zachowaniem wysokiej jakości.

drzwi porta wewnętrzne łódź

Posiadamy szeroki wachlarz wzorów i oklein drzwi PORTA do domów, apartamentów, loftów i pomieszczeń biurowych. Zarówno miłośnicy klasyki jak i osoby śledzące najnowsze trendy znajdą w naszej ofercie odpowiedni produkt dla siebie.

drzwi do mieszkań łódź

Wewnętrzne drzwi wejściowe Porta występują w opcjach drzwi wzmocnione, przeciwpożarowe i antywłamaniowe. Warto wspomnieć, że drzwi wejściowe posiadają ten sam zestaw kolorów, co drzwi do pomieszczeń. Dlatego łatwo o dopasowanie kolorystyczne drzwi wejściowych do skrzydeł wewnątrz mieszkania.

drzwi zewnętrzne łódź

Drzwi zewnętrzne dopełniają styl budynku, a także zapewniają ochronę przed hałasem, zimnem i wilgocią. Drzwi Porta posiadają wyjątkowe właściwości termoizolacyjne, co w połączeniu z zastosowaniem skutecznych rozwiązań antywłamaniowych gwarantuje poczucie bezpieczeństwa i komfortu.

drzwi łamane suwane łódź

Posiadamy szeroki wachlarz wzorów i oklein drzwi PORTA do domów, apartamentów, loftów i pomieszczeń biurowych. Drzwi łamane wewnętrzne, drzwi suwane wewnętrzne.

drzwi techniczne łódź

Drzwi Porta Łódź, to także szeroki wybór drzwi technicznych.

drzwi stalowe łódź

Posiadamy szeroki wachlarz wzorów i oklein drzwi PORTA stalowych.